{wiła wianki}

Bosa zaplata swój wianek. Będą w nim pole kwiaty, liście i zioła.

← Previous post

Next post →

2 Comments

  1. Ile takich wianków plotłam jako dziewczynka.
    Jaka to była radość, że sama i takie cuda umiem. Łezka w oku.

  2. To są piękne wspomnienia ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.