{świetliki}

O świetle, które wraca silniejsze. Ono się mnoży, podwaja. Umacnia.

← Previous post

Next post →

2 Comments

  1. Iwona

    Świetliki. Lubię to słowo.
    💚

  2. admin

    ja też 💚

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.