{Valletta 80}

Spójrzcie proszę na to zdjęcie. Czyż tu wszystko nie jest perfekcyjne? Szyld, numer, wykusz, metaloplastyka, stolarka, pilastry przy wejściu. Jest styl i gust. Do tego jeszcze klasyczne i ponadczasowe kolory.
Uwielbiam patrzeć na ładne rzeczy. Piękno mnie inspiruje. Nie potrafię kalać się brzydotą.

← Previous post

Next post →

2 Comments

  1. Simple_art_wood

    Bardzo, bardzo lubię Twój okołokawowy ☺☕instagram Mimi (codzienna ranna kawa z Wami), ale ten blog i zdjęcia tu zamieszczane skradły moje serce od pierwszego wpisu. Każdy post budzi zachwyt, całokształt i estetyka powodują, że oglądam wciąż i wciąż. Wracam, przeglądam, pokazuję mężowi( lubię podziwiać razem) i mam taką z tego przyjemność, że brak mi słów aby wyrazić co czuję. To jak wizyta w galerii, dobry film w malutkim kinie (a takie mamy nieopodal☺), wyborna kawa w pięknym miejscu, spotkanie z przyjacielem. Dziękuję za te emocje i tyle piękna ❤❤❤. I na tym koniec , bo mogłabym tak pod każdym postem ?.

  2. Och! Rozczuliłaś mnie… i to od samego rana 🙂 Z całego serca dziękuję Ci za te piękne i BUDUJĄCE słowa ❤❤❤. Dziś blogi mają ciężki żywot, bardzo słabą oglądalność, ale ja nie patrzę na to i robię swoje. Bo chcę! Tak, chcę te wszystkie zdjęcia, kadry, detale zapisywać. Chcę się dzielić. Piękno zawsze było mi bliskie… i zawsze jest mi bardzo potrzebne. Wierzę, że innym także. W życiu jest tyle złych i smutnych rzeczy. Człowiek musi regenerować oczy. Co więcej, chcę mieć swój świat, swoje portfolio, własną stronę, do której zawsze mogę wrócić. Ten blog jest na miarę moich lat i potrzeb. Jest dla mnie wielką radością. Lubię go, dlatego każdego dnia tu jestem (nawet na wakacjach). I żyję dla takich słów jak te, które dziś mogłam przeczytać. Zafundowałaś mi wspaniały dzień i uśmiech. Cały nadmiar dobrej energii oddaję Tobie i dziękuję za Twoje otwarte serce na innych. To dziś bardzo unikalne.
    PS Serdeczne pozdrowienia dla męża. My też dużo blogów oglądamy razem, bo przecież dobre strony są jak album.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.