{sweet crumbs}

Okruchy dnia i chwil, których wszędzie szukam.
I Ty też szukasz; skoro tu jesteś.

Z dedykacją dla M.
Dziękuję za dzisiejsze słowa, które ogrzały moje do nieskończoności tęskniące serce.

← Previous post

Next post →

2 Comments

 1. Simple_art_wood

  Utkane jesteśmy z tak różnych przeżyć, tęsknot, chwil. A pomimo to Twój świat jest mi tak bliski, marzenia tak zrozumiałe, wrażliwość tak oczywista.
  Wiele razy już pisałam, że Twoje postrzeganie świata utwalone i zapisane, jest nieocenionym wytchnieniem dla ducha. To przedłużenie linii Twojego serca ,to niewypowiedziane myśłi i emocje, tak pięknie namalowane obiektywem.
  Jeśli moje słowa choć na chwilę pomogły, to wiedz, że Twoje zdjęcia są mi tak samo basamem w chwilach radosnych, jak i trudnych.
  I choć całość brzmi ciut patetycznie, to tak naprawdę chciałam napisać, jak wiele, my ludzie, możemy dać sobie nawzajem. Ciepłe słowo, zrozumienie, wiarę….❤.

 2. admin

  Pięknie to napisałaś… Naprawdę cudownie. Wielkie ukłony i podziękowania za Twoje dobre serce i czułe oczy.
  Doskonale Cię rozumiem. Ja też mam kilka osób w Internecie, do których muszę zajrzeć, by szukać pocieszenia dla oczu.
  Wiem, że czasem jedno zdjęcie, ułamek, kadr, promień światła lub dobre słowo może przynieść dużą i niczym nie zmąconą radość.
  Cieszę się i raz jeszcze dziękuję, że moje zdjęcia są dla Ciebie „balsamem”. Czasem mam dość świta wirtualnego, który sama wybrałam, ale z ilu innych rzeczy musiałam zrezygnować. Odzew jest tak mały, że mam coraz większe wątpliwości, czy dobrze robię, że tyle się temu poświęcam. Nie wystarcza już czasu chociażby na malowanie obrazów, kaligrafię lub swobodne pisanie tekstów do kolejnych publikacji. Ale jestem tu dla takich osób jak TY. Dziękuję Ci za to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.