W ubiegły weekend odbyły się w Warszawie Targi Rzeczy Ładnych – specjalna edycja TRŁ FRESH! Nowości było sporo. Po pierwsze: zupełnie nowa lokalizacja (Praga-Północ). Po drugie: nowi wystawcy – aż 60 targowych debiutów! Ponadto świetne wystawy i nawet koncerty! Działo się tyle, że trudno to wszystko opisać.
Centrum Praskie Koneser znajduje się na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser”. Sala wystawowa ma świetną przestrzeń (jeden poziom) i dobre światło. Co więcej: wygodny rozładunek, duży parking, sprawny wyjazd. Same plusy!
Z tego miejsca chciałabym raz jeszcze podziękować organizatorom za wspaniałe dwa dni. Doceniamy Waszą pracę, nadzór i odpowiednie nagłośnienie imprezy. Dzięki temu było tłoczno, gwarnie i radośnie. Po prostu – nie było nudy. Ba! – nie było czasu na zjedzenie kanapki 😉 Ale właśnie tak mają wyglądać dobre targi. Wystawcy potrzebują odbioru, nowych kontaktów, rozmów i motywacji. Wszystko się pięknie udało. Słowem: Praga nam nie straszna!
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Dobra energia będzie nas długo trzymać. Do zobaczenia na kolejnej (grudniowej) edycji TRŁ. Mam nadzieję, że będzie nam dane być z Wami i dla Was.
Mimi & Zorki