{maj}

Początek maja. Sadki kwitną najpiękniej. Biało, różowo, mlecznie.

← Previous post

Next post →

2 Comments

  1. Iwona

    U mnie jabłonie gubią płatki. Pod drzewami biało. Sadki 💚

  2. admin

    Przepiękny czas… 💚

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.