Kocham Pani zdjęcia. Od lat im się przyglądam. Często proste, bez wyrazu i tła przedmioty, widoki nabierają na Pani zdjęciach charakteru i niebywałej energii. Człowiek zaczyna inaczej je postrzegać, zauważa ich piękno i rodzi się ciekawość ich poznania, zobaczenia, posiadania w zależności od sfotografowanego tematu, okazu. Oglądanie Pani fotografii sprawia mi ogromną przyjemność. Jak ja się cieszę, że kiedyś natrafiłam na Pani zdjęcia …..
Ojej, jakie to miłe 🙂 Z głębi serca dziękuję za te piękne słowa uznania ❤️
Dla mnie taki komentarz to wielka nagroda.
Wiadomo, że fotografuję dla pamięci, ale uchwycenia czegoś co ulotne, także dla garstki takich wspaniałych odbiorców jak Pani.
Raz jeszcze dziękuję. Jestem wzruszona… i wdzięczna ❤️
Czytelniczka
Kocham Pani zdjęcia. Od lat im się przyglądam. Często proste, bez wyrazu i tła przedmioty, widoki nabierają na Pani zdjęciach charakteru i niebywałej energii. Człowiek zaczyna inaczej je postrzegać, zauważa ich piękno i rodzi się ciekawość ich poznania, zobaczenia, posiadania w zależności od sfotografowanego tematu, okazu. Oglądanie Pani fotografii sprawia mi ogromną przyjemność. Jak ja się cieszę, że kiedyś natrafiłam na Pani zdjęcia …..
admin
Ojej, jakie to miłe 🙂 Z głębi serca dziękuję za te piękne słowa uznania ❤️
Dla mnie taki komentarz to wielka nagroda.
Wiadomo, że fotografuję dla pamięci, ale uchwycenia czegoś co ulotne, także dla garstki takich wspaniałych odbiorców jak Pani.
Raz jeszcze dziękuję. Jestem wzruszona… i wdzięczna ❤️