{P&P}

Pepan w zatoce pulpońskiej.

← Previous post

Next post →

2 Comments

  1. Czytelniczka

    Kocham Pani zdjęcia. Od lat im się przyglądam. Często proste, bez wyrazu i tła przedmioty, widoki nabierają na Pani zdjęciach charakteru i niebywałej energii. Człowiek zaczyna inaczej je postrzegać, zauważa ich piękno i rodzi się ciekawość ich poznania, zobaczenia, posiadania w zależności od sfotografowanego tematu, okazu. Oglądanie Pani fotografii sprawia mi ogromną przyjemność. Jak ja się cieszę, że kiedyś natrafiłam na Pani zdjęcia …..

  2. admin

    Ojej, jakie to miłe 🙂 Z głębi serca dziękuję za te piękne słowa uznania ❤️
    Dla mnie taki komentarz to wielka nagroda.
    Wiadomo, że fotografuję dla pamięci, ale uchwycenia czegoś co ulotne, także dla garstki takich wspaniałych odbiorców jak Pani.
    Raz jeszcze dziękuję. Jestem wzruszona… i wdzięczna ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.