{reflection}

…Uwielbiam odbicia, refleksy. Wnoszą w życie inny wymiar. Czasem są tylko drugim planem, ale ich głębią zawsze mnie intryguje.

← Previous post

Next post →

4 Comments

 1. Simple_art_wood

  Tak. Ten inny wymiar jest chyba najważniejszy dla mnie. To zawsze jest tajemnica, coś co przeczuwasz, co dostrzegasz jakby kontem oka. Nie do przeanalizowania, tylko do przeżycia. I teraz dopiero do mnie to dotarło, Twoje zdjęcia są jak obrazy, malarstwo, takie klasyczne z farbami i pędzlem. Dlatego lubię tu wracać, jak do galerii, gdzie nie ma niepotrzebnego rozproszenia, jest spokój, piękno i rodzące się emocje ❤.

 2. O rany! Marzenko – Twoje komentarze to poezja. Rozpieszczasz mnie takimi słowami. Unosisz parę stóp nad ziemią. Naprawdę!
  Posyłam Ci ogromne dzięki za te piękne słowa.
  Budujesz mnie!
  Bardzo ❤

 3. Simple_art_wood

  Wiesz Mimi. Takie emocje rodzą się z jakiegoś powodu. Coś je wywołuje. Twoje spojrzenie na świat okiem aparatu. To Ty mnie rozpieszczasz. I powtórzę za Tobą, unosisz nad ziemią, czasami tak wysoko, że tylko niebo i ja jesem. Twój Mikantor pozwala zatrzymać się, zapatrzyć, poczuć, oczyścić z nadmiaru codziennych bodźców. To tak wiele znaczy. To jest moje miejsce spokoju.

 4. Będę czytać ten komentarz w chwilach zwątpienia. Naprawdę!
  Jest dla mnie bardzo ważny. Cenny i potrzebny. Stokrotne dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.