{ La Luna}

Och, moja Italia! Każdy region jest jakby oddzielnym państwem. I właśnie o takich miejscach chcemy pisać i takie odwiedzać. Miłość narasta. Włochy zachwycają tyloma niepowtarzalnymi miejscami, że nie sposób się nie zakochać. Szczerze mówiąc nie mam regionu, którego nie chcemy odwiedzić.
Na zdjęciu : Lukka – miasto i gmina we Włoszech, w regionie Toskania, w prowincji Lukka.

← Previous post

Next post →

4 Comments

 1. Masz rację MIMI, że nie ma regionu we Włoszech, którego nie chce sie odwiedzić….Nie byłam w Lukka i nie wiem czy będę, a chciałabym…;-). Włochy po każdą postacią kocham:-). I mam nadzieję, że jeszcze tam będę…pomarzyć zawsze można:-). Uściski serdeczne:-):-)

 2. Marzyć trzeba, bo to nic nie kosztuje i jakie jest miłe 🙂
  Ściskam mocno, Basiu :***
  Spokojnego wieczoru!

 3. Dokładnie tak MIMI :-). Kiedyś w jednym z Twoich pierwszych brulionów, które zakupiłam był wpis o Wenecji…Pamiętam, że tak patrzyłam na zdjęcia, czytałam i tak sobie pomyślałam , że ja nigdy nie będę w Wenecji…to wszystko było takie odległe, abstrakcyjne….a po latach się ziściło i byłam za co jestem bardzo wdzięczna….A teraz patrzę i serce się ściska jak widzę co się dzieje w Wenecji, jak ją zalewa….Uściski serdeczne:-):-).

 4. No widzisz – to są właśnie marzenia do spełnienia.
  Ja zupełnie wyłączyłam w domu radio i tv – na 1000%, więc widziałam tylko zdjęcia z zalanej Wenecji na Ig. Strasznie to wszystko wygląda.
  Niestety z roku na rok jest coraz gorzej.

  Pozdrawiam Cię i ściskam mocno :***

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.