{kafana}

Siedząc tak, przyglądałam się życiu kafany. Taki ze mnie „jugo”człowiek.

← Previous post

Next post →

2 Comments

  1. Iwona

    Lubię i ja siedzieć i przyglądać się ludziom…
    Ładnie wyglądasz.
    Coś dobrego masz w oczach.
    Pozdrawiam ❤️

  2. admin

    Dziękuję za komplemencik i dobre słówko ❤️
    Zdrawiam stąd!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.