{back to home}

Chwila w domu. Dosłownie chwila. Taki jest nasz grudzień. Na razie nie ma żadnej magii Świąt ani zwolnienia. Kto prowadzi podobną działalność gospodarczą – ten wie o czym mówię. Ale nie narzekamy. Wiemy, że czasem trzeba więcej popracować, by móc się rozwijać i cieszyć z małych sukcesów.
Podsumowując weekend. Gdańskie targi „Bakalie” były bardzo udane i obfitowały w przemiłe spotkania oraz rozmowy. Są to dla nas najmilsze i najbliższe sercu targi dizajnu. Dziękujemy za tak liczne przybycie i docenienie naszych wyrobów. Dziękujemy za prezenty: ciasteczka, pierniki, suszone śliwki, weki z pysznościami. Przepraszam jeżeli kogoś nie rozpoznałam, nie skojarzyłam, ale tak miewam. Jeszcze raz stokrotne dzięki, że byliście z nami!

← Previous post

Next post →

4 Comments

  1. To ja dziekuje jeszcze raz…brak mi slow….?bardzo sie ciesze ze Was widzialam ..jeszcze chwila i odetchniecie przy choince w skarpetach ……

  2. I my się cieszymy 🙂 Wiesz, że zawsze oddałabym Ci całą moją energię.
    A na skarpety i choinkę – czekamy!!!

  3. Wrzosowa 47

    A ja dziękuję za Wasze lampy rozświetlające moje codzienne życie ?, za 10 część Waszego Przewodnika, który czeka na wolny świąteczny czas. Za Was ☺.

  4. Bardzo nas to cieszy 🙂
    Dziękuję za sympatyczny komentarz. Pozdrawiam ciepło!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.